Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Gotelp - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Rytel

Rytel(Gotelp + 20 km)

619 000 zł138,02 m² 4 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Dom mieszkalny przy Wielkim Kanale Brdy. Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny w Rytlu - nad Wielkim Kanałem Brdy, w sąsiedztwie promenady. Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Szablewo

Szablewo(Gotelp + 21 km)

1 999 000 zł543,67 m² 3 676,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:36 147 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. "może to jest właśnie twoje miejsce na ziemi" atuty Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Podgórna

Zblewo(Gotelp + 22 km)

555 000 zł111,65 m² 4 970,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa inwestycja w Zblewie - dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Podgórnej. Inwestycja zlokalizowana w spokojnej okolicy, z dogodnym dostępem do infrastruktury. Planowany termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wiele

Wiele(Gotelp + 13 km)

1 490 000 zł142 m² 10 492,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu całorocznego z sauną znajdującego się malowniczej kaszubskiej miejscowości Wiele, zlokalizowanego niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wykopaliskowa

Leśno(Gotelp + 24 km)

1 999 000 zł221,70 m² 9 016,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 113 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość z linią brzegową jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lipy

Lipy(Gotelp + 19 km)

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 437 m²

Zainwestuj w spokój, naturę i bezpieczeństwo. To miejsce daje Ci wszystko: bliskość lasu, ciszę, przestrzeń i możliwości. Marzysz o miejscu, gdzie można naprawdę wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Raduń

Raduń(Gotelp + 22 km)

1 990 000 zł140 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem z sauną i balią w Otulinie Parku Krajobrazowego. Atuty: kompletnie wykończony i gotowy do wejścia - technologia, detale, klimat. Sauna + balia + duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Borsk

Borsk(Gotelp + 13 km)

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atuty: kameralny domek o powierzchni całkowitej 50 m Położony w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na las i pola Jasne wnętrza z otwartą kuchnią w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Czerniki

Czerniki(Gotelp + 23 km)

580 000 zł70 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 859 m²

Dom z grubego bala pod ścianą lasu i z własnym stawem. Idealny zarówno do całorocznego mieszkania jak i na weekendowe wypady. Drewniany dom o pow. 70m2 (uż. 64m2) wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czersk

Czersk(Gotelp + 7 km)

750 000 zł272,60 m² 2 751,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Opis Nieruchomości: lokalizacja: obrzeża Czerska, z szybkim dostępem do centrum miasta Na sprzedaż unikatowa nieruchomość mieszkalna położona na działce o powierzchni około 750 m . Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gotelp

Gotelp,pomorskie

849 000 zł341 m² 2 488,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Gotelpiu w Gminie Czersk. Działka o powierzchni 2200 m2 uzbrojona w prąd, wodę miejską oraz przydomową oczyszczalnię. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gotelp

Gotelp,pomorskie

459 000 zł73 m² 6 248,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 999 m²

Na sprzedaż dom na dużej działce ( nr 523/8) w miejscowości Pustki w gminie Czersk w powiecie chojnickim. Powierzchnia działki 4999 metrów kwadratowych o wymiarach front około 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gotelp

Gotelp,pomorskie

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do zaoferowania dom postawiony na działce o powierzchni 2800 m2. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia i łazienka o łącznej powierzchni 140 m2. Na piętro prowadzą schody ,.